Dolmen Kozmetik – Ölü Deniz doğal ürünleri

Dölmen Kozmetik VESTA HOME iştiraki ile cildinizdeki problemleri gidermeye yönelik bir maske. TÜRKİYE’de tek satış yetkilisi olan VESTA güvencesi ile yurda sokulan ürün ortalama iki aylık kullanım ile akne, sedef, egzema, romatizmal kalıntılar konusunda kalıcı çözümler sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için 0533 591 13 31 nolu telefon ile Nuray HASTA ile kontak kurabilirsiniz.

Dolmen minerallerin deri yenileme ve gençleştirme üzerindeki etkilerinin sırlarını açığa çıkarmak konusundaki güçlü arzu ile yaratılan bu büyülü bölge “Ölü Denizde” (Ürdün Lut Gölü) bulunan kozmetik ürün zinciridir. Bu mineral ekstreleri sert çevre etkilerine karşı cildi koruyan doğal bir nemlendirici olarak kabul edilirler.

Dolmen, Ölü Denizin doğal tuzlarının özgün bir ekstresi olup arasında Magnezyum, Sodyum, Potasyum, Kalsiyum, Bromür, Lityum ve daha birçok 26 tip mineralden oluşur. Ölü Deniz ile yaptığımız karşılıklı çalışmanın amacı bölgede doğal olarak bulunan mineral kaynaklarını korumaktır.

Bu hazinenin doğada bulunduğu sahillerle çok ilginç ilişkilere girdik. Sadece gerekli olanı aldık, doğanın hiçbir caba göstermeden kendisini yenilemesine izin verdik. Üretim proseslerimiz hiçbir zaman doğayı kirletici olmayıp çevreye saygılıdır. Dolmen Doğal Ölü Deniz Güzellik Ürünleri, kendi evimizin rahatlığında Ölü Deniz Minerallerinden bu eşsiz yararı sağlama fikri ile modern bir tedavi edici ürün gamı üretmiştir.

Dolmen tarafından yapılan yoğun ve kapsamlı araştırma özgün ve belirgin bazı ürünlerin geliştirilmesine izin vermiştir. Bu ürünler güzellik ve cilt bakımı için olağanüstü faydalar sağlamaktadır. Sadece gerekli olanı almaktayız. Doğanın hiçbir caba göstermeden kendini yenilemesine izin veriyoruz. Üretim prosesimiz kirletici olmayıp çevreye saygılıdır.