Erler Mobilya – el oyması klasik mobilya imalatı

Ustaların ustası olarak bilinen İlker Turgut tarafından Antalya’da klasik mobilya imalatı ve klasik tarz projelendirme firması olarak faaliyet gösteren İstanbul Erler Mobilya, yarım asırlık tecrübe ve birikimi ahşaba yansıtmayı devam ettirmektedir. Oyma konusunda eski teknik ve yeni tekniği ürünlerine yansıtan İlker Turgut, gerek ahşap iskelet aksamının kalitesi, gerek kumaş ve iç malzemelerin seçimi ve döşemesi ile fark yaratmayı devam ettirmektedir.

Bir evin ihtiyacı olan oturma odası, yatak odası, yemek odası ve tamamlayıcı aksesuarlarını aynı tarzda birbirini tamamlayacak ahenkte bütünlüğü sağlayabilecek kombinasyonu sağlamaktadır. Faaliyetlerini kültürlerin kavraştığı Antalya’da devam ettiren İlker TURGUT, bu ahenkli üretim ve uygulamalarıyla dünyanın aranan ustası olmaya devam etmektedir.

Günümüzde teknolojik makineler ile dahi zor hayat bulan oymaları, biz İlker TURGUT’un eliyle aynı beceride yaptığına şahit olduktan sonra, klasik mobilyada dünyanın sayılı ülkeleri ile nasıl da boy ölçüştüğümüzü biraz daha iyi anladık. Yeni imalatların yanı sıra, antika degerine ulaşmış her türlü klasik mobilyalarınızın bakımı ve onarımı için de doğru adresiniz İstanbul Erler Mobilya.


Kızıltoprak Mah. Aspendos Bulv. No:9/2 Muratpaşa – ANTALYA, 07300
+90 (533) 714 08 96
+90 (242) 311 27 77
http://istanbulerlermobilya.com