Krom Türk – en iyi ustalar için çalışan ekipmanlar

Çeliği hiç bu kadar estetik görmediniz. Herşey, iyi bir projeyle başlar… Paslanmaz çelikler diğer çelikler ile karşılatırıldıklarında, mükemmel korozyon dayanımları yanında değişik mekanik özelliklere sahip türlerinin bulunması, düşük ve yüksek sıcaklıklarda kullanilabilmeleri, uzun ömürlü olmaları, kolay şekillendirilebilmeleri, estetik görünümleri, zahmetsiz temizlenebilmeleri dolayısıyla hijyenik olmaları, geri dönüşümlü ve çevre dostu olmaları sebebi ile tercih edilmektedirler.

İsteğinize özel çözümler üretiyoruz! istediğiniz ölçülerde, ihtiyacınıza en uygun ve en kaliteli çözümleri sunan Krom Türk, sadece size özel ürünler tasarlamaya ve üretmeye devam ediyor. Teknolojinin de etkisiyle kaliteden asla ödün vermeyen Krom Türk, her gün daha da gelişiyor, büyüyor. Kendinize özel çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Uzun ömürlü ve dayanıklı… Paslanmaz krom bayrak direği, yüksek kalite paslanmaz çelik borulardan imal edilir. Rüzgar yönünde sonsuz dönerli mekanizmalı olarakta imal edilebilir. İçerden ipli sistemle desteklenen paslanmaz bayrak direkleri daha işlevsel hale getirilebilir. İstenilen ölçülerde, iştenilen yükseklikte paslanmaz bayrak direği imalatı yapılır. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Türkiye’nin her yerine imalat ve montaj olanağımız mevcuttur.

http://kromturk.com.tr/