Tutya Home – klasik mobilya, perde, villa ve otel lüks dekorasyon

Tutya Home / Vepa Grup kendine özgü tasarım ve özel imalatlar ile ürün kalitesinden ödün vermeden, yüksek üretim kapasitesi doğru zamanlama ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ışığında tam 35 yıldır Türkiye genelinde birçok ev ve seçkin otelin tekstil ürünleri ve dekorasyonlarına imza atmıştır.

Merkez magaza müdürü – PINAR DEMİR:
“Tutya Home olarak hedefimiz bir ailenin tüm fertlerine ve zevklerine hitap edebilmek olduğu için, ürün konseptimiz içerisinde tüm tarzları bulundurmayı uygun gördük. Başta klasik mobilya tarzlarının tamamına yer verip, avangarde ve modern tarz çizgilerine geçiş talep edecek müşterilerimizede hitap edebilmek için, tüm tarzları aynı çatı altında toplamayı hedefledik ve bunu başardık.
Biz mobilya sektörünü bir dekor bütünü olarak algılıyoruz, bu doğrultuda her mobilyanın tamamlayıcı ürünlerinide örnek teşkil edebilmesi açısından çatımız altında SANAT bölümümüzde sergiliyoruz.”

Projelendirme uzmanı – ŞEYMA AYDIN:
“Aslında bizi farklılaştıran ilk özelliğimiz, TUTYA HOME un bir fikir vitrini olması, mağazamızda gördüğünüz ana ürünlerin ve tamamlayıcı aksesuarların tamamının size ilham kaynağı olmasını düşünüyoruz ve etkilendiğiniz tarzdaki modelin size uyğun ürünü projelendirmeye başlayıp, dizayn ettireceğiniz mekanın gerçekte sadece size özel olmasını sağlamış oluyoruz.
Bu amacımızı netleştirmek ve sizin tercihlerinize en iyi ve hızda cevap vermek için özellikle sanal medya ağlarımızı günümüz teknolojisine uyarlayıp, dijital sunular ile hayalinize hitap edebilecek tarzı en kısa zamanda belirleyebilip mekan uyarlamaları ile netliğe hız kazandırıyoruz.”

İşletme müdürü – SERKAN AKGÜLLÜ:
“Ben TUTYA HOME mağazamız demiycem, ben özellikle sanat evimiz diyeceğim, çünkü biz bir alsatcıdan önce, düşün, tasarla, üret ve uyğula yapan bir zincir sanat ekibiyiz.
Bunu bu şekilde tasvir ediyorum cünkü catımız altında yer alan perde, duvar kağıdı ve döşemelik kumaşarın tamamına yakını kendi tasarım, kendi üretim ve kendi uygulayacagımız ürünlerdir. Duvarlarda gördüğünüz tablolar yine sanatcı kişiliği ile yönetim kurulu üyemiz gülseren hanımın hayat verdiği eserlerdir. Aydınlatma ve avizelerimiz yine tamamına yakın olarak tarafımızdan tasarlanıp dünyanın en ünlü ara ürünleriyle bezenip hayat bulmaktadır. Yani sonuç olarak Tutya Home Bir sanat galerisidir diyebilirim.”

Mali sorumlu ve fiyatlandırma departmanı üyesi – CEYDA ÇELİK:
“Tutya Home, günümüzün dekor sektöründe, bir dünya markası olmayı başarmış Tutya Home bu başarısını elbette, en kaliteliyi en hesaplı fiyatlara size ulaştırmaya da borçludur. Bizler Tutya ailesi olarak ürünlerimizin %90 hammaddesini kendimiz imal etmeyi başarmış ve birim maliyetlerde, aracıları ortadan kaldırdığımız için, birinci elden ve en ekonomik şartlarda size ulaşmasını sağlayabildik. Doğru üründe doğru fiyatı yakalayabilmemiz elbetteki dekorunu yapmaya talip olduğumuz her mekanın her noktasına zerafet katabilbemize olanak tanımıştır.”

Üretim danışmanı – RUMEYSA DURSUN:
“Tutya Home Ailesi olarak yeniliklere imza atmaya elbette devam edecegiz. Öncelikle V.I.P departmanımız özellikle yurt geneli ve yurt dışı müşterilerimize hayalindeki ürüne eriştirebilmek için hizmette sınır tanımamaktadır. İnternet sitemizden mesajlaşma şekli ile veya ilgili departman ile randevulaşmanız durumunda sizi havaalanından alıyoruz, sizler sanat galerimizde çayınızı kahvenizi yudumlar iken biz sizi dinliyor ve proje departmanımızda size uygun tasarımları hazırlıyor ve size hitabedebilecek geniş bir ürün yelpazesi ile hayallerinizdeki mekanları sanal’dan reele dönüştürüyoruz.
Gün sonu otelinize bırakıp dilediğiniz kadar tatilinizide yaparken hayallariniz hayat bulmaya başlıyor.”

Zümrütova mah. Sinanoğlu cad. 29/A Muratpaşa-Antalya
0 242 312 85 00
0 532 136 07 53
0 242 312 85 02
http://tutyahome.com