Ünal Mobilya – mutfak imalatı ve doğrama atölyesi

1968 Yılında Ankara Sitelerde çıraklıktan mobilya sektörüne atılan Nurettin Ünal, iş disiplinini aldığı ve üretim tekniklerini o dönemin en gelişmiş atölyesinde öğrendikten sonra 1976 yılında kendine ait mobilya doğrama atölyesini Ankara Demetevler’de açmıştır. İşine bakış açısı onu en kısa zamanda özel imalat mobilyada aranan usta haline getirmiştir.

Özellikle Akdeniz bölgesinden gelen yoğun talepler 1987 yılında Antalya Mobilya Doğrama tesislerini açmasına sebeb olmuş ve hızla Antalya başta olmak üzere, Burdur, Isparta, Mersin gibi çevre illerdende talepler artmaya başlamıştır. Yoğun taleplere ve kaliteden ödün vermeden üretime devam edebilmek için bugün Antalya merkezden tüm Türkiye ye hitap eder pozisyona oturmuştur.

BİREYSEL HİZMETLER
Özellikle “üretimden halka satış” sloganı ile hem ekonomik hem kaliteli dolap imalatları günümüz Antalya müşterilerinin birinci tercihi pozisyonuna oturmuş ve özel imalatlarıyla sektörün arananı haline gelmeyi başarmıştır.

KURUMSAL HİZMETLER
Seri imalat kapasitesi, resmi kurumların ofis doğramalarını, otel ve motellerin dolap ve resepsiyon aksamlarının Ünal Mobilya tarafından yapılmasına olanak sağlayıp sayısız kurumsal firmaya katkı sağlamaktadır.

Her bir müşterimizin özel dolap taleplerini itina ile projelendirip, her bir parçayı aynı ihtimamla imalat yapıp, kusursuz montaj yeteneklerimiz ile anahtar teslimi projeleri teslim ediyoruz. Ücretsiz ölçü ve projelendirme hizmetimiz ile size en kaliteyi en hesaplı şeklide ulaştırmayı planlıyoruz.

Adres: Güzelbağ Mah. Havaalanı Cd. Cesur Sk. No:1 Muratpaşa – ANTALYA
Tel: +90 (542) 342 69 18, +90 (242) 349 31 66, +90 (530) 400 32 62, +90 (544) 276 43 57
http://unalmobilyadekorasyon.com/