Vesta Ayakkabı – ayakkabı, çanta ve kemer

Kuyum, züccaciye, kozmetik ve inşaat sektöründe yarım asırlık tecrübesi ile, sektörlerine kalite katmak ve dünya markalarını bir çatı altında Antalya’ya katmak için sürekli yurt dışı ziyaretlerinde bulunan Emin SACİT KEMANOĞLU, 1985 yılında ayakkabı sektörünede ilgi duymaya başlamış ve neden Antalya ‘da da en iyi ve en kaliteli model ayakkabılar olmasın ki düşüncesiyle, bir çok ülkede araştırmalara girmiştir. 2005 yılına kadar dünya markalarını butik mağazalarında arz eden Kemanoğlu Grup, gerek müşteri memnuniyetine göstermiş olduğu yaklaşım ve gerek mağazacılık anlayışındaki farklılığı işte tamda o yıllarda kendi markasını açma zaruretini doğurmuştur.

2005 yılının başlarında VESTA Markasını kurma kararını alıp yönetim kurulu üyelerinden Ali KEMANOĞLU nu yetkilendirmekle günümüzün bir dünya markası olan VESTA yı büyütüp geliştirmeyi başarmıştır. Bu gün kendi markasını kendi tasarlattırıp kendisi ürettiren VESTA Markası bayan ve bay ayakkabı modelleri ve kalitesi konusunda dünya markalarıyla boy ölçüşürken tamamlayıcı aksesuarlarıyla da her konuda tercih edilen bir konumdadır. Geniş idari kadrosu ve satış ekibi ile her müşterisine eşit ölçüde yaklaşımını koruyarak ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilip her yeniliği kurumsal kadrosuna entegre ederek ayakkabı sektöründe iddiasını uzun yıllar korumaya kararlı mağazacılık anlayışı ile, her zaman var olan kampanyaları ve bu sayede en kaliteliyi en hesaplı fiyata arz edebilmesi, bir ailenin her ferdine ve her zevke karşılık verebilmesiyle ülkemizin güzide şehrinden sadece tüm Türkiye’ye değil tüm dünyaya açılan bir penceremiz olmaya kararlı bir ayakkabı firması.

VESTA Ayakkabıda bayan ve bay deri, rugan, nubuk, süet niteliklerde her türlü ayakkabıyı bulabileceğiniz gibi, gerek çanta gerek kemer ve cüzdan tamamlayıcılarınıda temin edebilirsiniz. Sizlere online sitemizde de mutlu alışverişler diler, FASHION CAFE mizde de tercih ettiğiniz özellikte kahvemizi içmeye de bekleriz.

http://vestaayakkabi.com.tr/
Atatürk Cad. Ticaret İş Hanı 13/B, Antalya Merkez
+90 (242) 241 74 60