Anadolu Park Restaurant – Kır Düğünü, Organizasyon

Anadolu Park Restaurant Antalya’da alışıla gelmiş restaurant kimliğini, park ve sportif komplex konseptine taşıyan Antalya’nın ilk işletmesi niteliğindedir. 1990 dan günümüze sayısız müşteri mazisi ve restaurant olarak kendini kanıtlamış olmanın verdiği hazla konuklarına sunduğu hizmeti, özel temalı geceler, düğün töreni, nişan töreni, sünnet töreni, bebek partileri ve mezuniyet gecelerine taşımıştır.

250 dönümlük çam ormanı içinde farklı bölümlere ayrılmış, 32 adadan oluşan barbekü partisi alanlarından özel geceleriniz için tasarlanan yemyeşil uğurlu kır düğünü bahçesine, sevği kır düğün bahçesine, çocuk parkından, kır alanına ve dış mekân aktivitelerinden paintball, ip parkuru aktivitelerine kadar tüm alanları ve gelen taleplere yönelik alanları bünyesinde toplamış ve yerli ve yabancı müşterilerine sorunsuz hizmet vererek sayısız anılarda yerini alabilmiştir..

Google Maps görsellerimizi inceleyebilirsiniz. Lütfen linke tıklayınız.
Kır Düğünü

2011 yılında Hürriyet Gazetesi gurmeleri tarafından seçilen en iyi meze kategorisinde Türkiye’de ilk 10’ a girmiş ve yine Hürriyet Gazetesi gezginleri tarafından seçilen Türkiye’de ki en iyi 10 kır bahçesi listesi arasında yerini almıştır. Bugüne kadar Rubin Kazan, FC Dinamo Minsk, Ajax gibi bir çok dünyaca ünlü futbol takımına ev sahipliği yapan Anadolu Park Restaurant, Antalya’nın en aktif paintball sahasına sahip. Alman kalitesi ile kurulmuş olan ip parkuru (Fun Climbing) ise şehrin en çok parkur sahasına sahip olan ilk İp Parkuru niteliğini koruyarak hizmet veriyor.

Adres : Anadolu Park Restaurant, Serik Caddesi, Konak Mahallesi, Aksu Çıkışı – Antalya, 07112, Turkey
Telefon : +90 242 426 24 00, +90 242 426 24 34
Cep iletişim : +90 536 462 93 23, +90 555 439 70 90
E-mail : cerenyeginaltay@gmail.com, mustafa-uyanik@yandex.com
Web : http://anadoluparkrestaurant.com
Panoramik : http://anadolupark.com.tr