BİOGREEN PLANTS Biyolojik Savunma ve Bitki Geliştiriciler

Biogreen Tarım Biyolojik Mücadele Sistemleri Ltd. Şti. 2015 yılında Antalya’da faaliyetlerine başlayıp, zirai bitki koruma ürünleri, bitki köklendirici ve bitki geliştirici sıvı gübreler ve çiftçilerin ihtiyaç duyabileceği yardımcı ürünler ile yurt içi ve dünya çapında çiftçilere destek sunmaktadır.

Özellikle Asya ülkeleri, Orta Doğu ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, yapışkan rulo tuzaklarkart tipi tuzaklardelta tipi tuzaklarferomonlar (tuta absoluta, thrips, cydia pomonella vb.) bombus arısı ve diğer organik ürünler ile insan sağlığı için faydalı olan her ürünü tarımın gelecekte her zaman ki gibi daha da önem kazanacağını ve insan sağlığı için yapılan her işin daha faydalı olacağını düşüncesi ile laboratuvar ve saha ekibimiz ile birlikte yararlı işler yapmaya devam etmektedir.

Çalışmalarımız sonucunda elde ettiğimiz ürünler ile üreticinin ürün kaybının azalması ve kalitesinin yükselmesi neticesinde ülkelerin değerlerine ve topraklarına artı kazanımlar sağlamaktadır. Dünyanın değişik coğrafyalarında tarımı yapılan bitkilerin zirai mücadelesi ve bitki geliştirici ürünler ile gelişiminin hızlandırılması ve üretim kapasitesinin artmasına olanaklar sunmaktadır.

Biogreen Tarım olarak, tarımsal alandaki faaliyetlerimizi, pazarın ihtiyacına yönelik ürünlerimizin üretimiyle oluşturuyoruz. Ayrıca özel içerikli ürünlerimiz ile sürekli farklılık anlayışı ile yürüme politikamızı da asla bırakmayıp kendimizi yenileyerek ilerliyoruz. Sıvı gübrelerimizi, yapışkan kart tuzaklarımızı, rulo yapışkan tuzaklarımızı, feromonlarımızı yaklaşık 1 – 3 yıl boyunca farklı saha deneyimlerimiz sonucunda ortaya çıkarıyoruz. Toprağın ve çiftçinin sorunlarını öğrenip, çözüme yönelik pazar ihtiyacının talebini ar-ge çalışmalarımız ile gideriyoruz. Sürekli yenilenen, kalite ve üretici memnuniyetini hedef alan anlayışımız ile kendimizi geliştirerek tarımında gelişimine katkıda bulunuyoruz.
Yenilik ve kalite anlayışımız daime hedefimize yönelik çalışmalarımızın ana fikrini oluşturuyor.

https://biogreenplants.com/