Bayrakdar Yonca, Aksaray’da Tüm Dünya’ya Yonca Slajı

Bayrakdar Yonca alt yapısıyla kurulan firmamız uzun yıllardır yonca balyası sektörü içinde yer almıştır. Aksaray başta olmak üzere Türkiye’nin bazı illerine yonca balyası satışımız olmuştur. Avrupa standartlarında yonca balyası satışını gerçekleştiriyoruz. Yüzlerce referans ve müşterimiz bulunmaktadır. Önceliğimiz güven ve dürüstlüktür.

Teknolojinin buyuk önem kazandıgı cagımızda sahip olduğumuz yuksek niteliklerle muşterilerize sektorun en guveninilir, en kaliteli ve en verimli yonca balyası, yonca paleti, yonca silaji, mısır balyası, mısır silajı gibi kaba yemleri sunuyoruz. Çiftlikler, işletmeler küçüçk ve büyük caplı hayvancılık yapan kişi ve kurumlara, ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz alanında kendini kanıtlamız uzman ekibimizle her an yanı başınızdayız. Kaba yemden daha iyi sonuclar elde etmek için musterilerimize, çözümler geliştirmekte ve uygulamaktayız.

Koşulsuz Müşteri menmuniyeti odaklı hizmet anlayaşı ve etik kuralları ile çiftlikler işletmeler küçük ve büyük çaplı işletmeler kullanım kolaylıgı ön planda ileri tekloji alt yapımızla, müşteri odaklı yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve menmuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmaktır.

Bayrakdar Yonca şirketimizin vizyonu sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturmak, müşterimize verdigimiz güvenin sürekliligini saglayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak kaliteli politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden teknoloji alt yapısı ile küresel ortakları ile Konyanın büyük yonca balyası satıcıları biri olmaktır.

Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, dogru ve yasaların benimsedigi degerler dogrultusunda planlıyor ve uyguluyoruz. Müşterilerimizi tatmin etmenin öncelikli görevimiz oldugunu bilinci ile onların beklentilerini anlamak için özen göseririz. Bu davranış biçimi, en iyi ürün ve hizmeti sundugumuz müşterilerimizin kendilerini değerli hissedecekli ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri pozitif bir ortamın oluşmasını sağlamayı temel bir deger olarak benimsiyoruz.

http://bayrakdaryonca.com/
http://yoncatuccari.com/