Ceylan Bronz “Bronz Sehpalar”, “Pirinç Dresuarlar”

Aydınlatma, lüks avize imalatı ve bronz sehpa ve aksesuarlar üretimi, projelendirmesi ve satışı konusunda çeyrek asra yakın tecrübesiyle Ceylan Bronz, Masko’da üretim ve satış showroom zincirine bir yenisini daha ekledi. Klasik bronz sehpa, avangard bronz sehpa, modern bronz sehpa ve bronz aksesuarlarıyla, göz kamaştıran showroomunda size hitap eden bronz ürünlerimizden mutlaka bulabilecek ya da özel bronz tasarımı ve imalatı yaptırtabileceksiniz.

Ceylan avize, aydınlatma, bronz sehpa ve aksesuarları üretiçi şirketimiz, aydınlatma ve bronz aksesuar sektöründeki ulusal ve uluslararası trendleri takip ederek, ideal imalat ve tasarım gereklerini büyük bir dikkat ve özveriyle yerine getirmeyi prensip edinmiş, kendi üretim ve tasarım alt yapısını profesyonel ekiplerle oluşturarak özgün çizgisini ortaya koymanın gayreti içinde olmuştur. Tasarımlarında, kullandığı malzemelerde, üretimde, nihai kullanıcıya sunumda kalite en belirgin faaliyet biçimidir.

Ceylan Bronz, tüm projelerde kendi tasarımlarıyla mekanların dekorasyonuna uyumlu bronz yan sehpa, pirinç orta sehpa, bronz zigon sehpa, bronz özel tasarım karyola, özel tasarım bronz berjer tasarımlarını planlayarak akılcı üretim ve uygulamalar gerçekleştirmektedir.

http://ceylanavize.com/