Ereğli Mobilya istanbul’da 2 ayrı noktada üretim bandı ve Masko’da satış showroomu ile 2nci nesil olarak hizmet vermektedir.

Farklı tasarımlarıyla günümüze başarılı bir ilerleyişle ulaşan raylı dolap sistemleri merkezimiz raylı sistemlerin kullanıldığı her mecrada, kendi bünyesinde mimarlık hizmetiyle destekleyip hayat buldurduğu, giyinme odaları uyğulamaları, evinize ya da işyerinize uyarlanabilir kitaplıklar, köşe dolapları, mutfak dolap ve dizaynı, ofis mobilyaları, portmanto, raydolap, şifonyer, TV ünitesi, yatak odaları, yemek odaları, özel ölçü ve özel tasarım uyğulamaları ile başta ev kullanıcıları olmak üzere otel konseptlerinde, ve herhangi tarz mobilya tercih edenlerin tamamlayıcı ürünleriylede dikkat çekmeyi başarmıştır.

Kullandığımız malzemeler özenle seçilip, ergonomik tasarımlarıyla uzun yıllar size hizmet ve kolaylık sunacak ürünlerimiz Masko ve Eregli Mobilya güvencesiyle garanti kapsamındadır.

istenmeyen sebeblerden oluşabiilcek her hangi bir deforme yada tamamlayici malzeme stoklarimizda yedekleme sistemiyle tutulmakta olup arıza derhal yerinde giderilebilecek teknik altyapı ve profesyonel ekibide sahip olmaktayız.

Standard ürünlerimizden yada özel ölçü talepleriniz doğrultusunda projelendirilecek tasarimlarimizdan yararlanmaniz için sizleri uyğulama ofisimize bekliyor, sürekli güncellenen sitemizi takip etmenizi diliyoruz.

http://maskoraydolap.com/