Cafer Yumak, Antalya’dan Yeşerip, İstanbul Merkezden Tüm Dünyaya Türk Klasik Mobilyası

1982′de kurulan CAFER YUMAK – EXCLUSIVE FURNITURE kalitesi ile tüketicinin tüm dekoratif ve mimari problemlerine çözüm üretmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında yaptığı satışlarıyla önemli bir müşteri portföyü oluşturan CAFER YUMAK perakende satışları ve yaptığı tüketiciye özel dekorasyonlarıyla 1.sınıf perakendecilik hizmeti vermektedir. Yapmış olduğu ev dekorasyonları,otel dekorasyonları İnternet sayfamızda beğeninize sunulmuştur. İstediğiniz Ölçülerde Mobilya Ve Koltuk tasarımları, Mutfak Mobilyaları, Yatak Odaları, Ofis Mobilyaları bir imallatcı zanaatı ile adrese teslim olarak üretilmektedir.

CAFER YUMAK Exclusive Furniture ürünlerini Türkiye pazarı ile birlikte yurt dışında İran, Irak, Rusya, Ukrayna, Türkmenistan ve İngiltere gibi Dünya Ülkelerine pazarlamakla birlikte dünya da tüm seçkin fuarlarda da kaliteli ürünleriyle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Dekorasyon konusunda da büyük tecrübeye sahip olan firma tüketiciden gelen tüm talepleri özenle yerine getirmekte ve onlara özel seçenekler sunabilmektedir. Kendi bünyesinde bulunan Profesyonel ekibiyle siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti vermekten dolayı gurur duyuyoruz.

Yüzyıllar boyunca insanların evlerini süsleyen klasik ve avangarde ürün yelpazesinden salon takımları üretiminde kaliteyi ve seçkinliği hedefleyen Cafer YUMAK Exclusive Furniture yaklaşık 35 yıllık deneyimiyle mobilya piyasasına hitap ediyor. Hem klasik hem de avangarde üretiminde büyük aşama kaydeden firma ürünlerinde birinci sınıf ham madde, tamamıyla el oyması işçiliği uyguladığından ürünlerine ömür boyu garanti verebilmektedir.

Antalya Klasik Mobilya

http://klasik-koltuk.com/